Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /blogmeskiegacie/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
5 inwestycji, które Ci się opłacą - MĘSKIE-SPRAWY.PL

5 inwestycji, które Ci się opłacą

„Mężczyzna powinien posiadać…”– to zdanie można dokończyć na wiele sposobów, jednak jest 5 rzeczy, które przydają się w dorosłym życiu każdego mężczyzny. Nie warto na nich oszczędzać, a raz kupione mogą służyć latami. Pamiętaj inwestycja w siebie to najlepsze rozwiązanie.

 

Buty

shoe-care-main

www.ctshirts.com.au

Niektórzy pierwsze, co robią to zwracają uwagę na buty, dlatego powinny być przede wszystkim czyste, porządne i wygodne. Skórzane co prawda do najtańszych nie należą, jednak odpowiednio pielęgnowane bardzo długo zachowują swój wygląd, a także dostosowują się do stopy. Nie oszczędzaj na dobrym skórzanym bucie!

 

Zegarek

www.photography-factory.co.uk

Być może niezrozumiałe dla osób, które nie wyobrażają sobie życia bez telefonu, ale kiedy rzucasz go w kąt, aby mieć święty spokój, warto wiedzieć która godzina. Porządny czasomierz to wizytówka prawdziwego mężczyzny, która pokazuje Twoje wnętrze.

 

Garnitur

10-best-places-to-wear-a-suit

www.photography-factory.co.uk

Ten z pierwszej komunii jest już za mały, ale ciągle łudzisz się, że maturalny jest jeszcze w porządku? Czy aby na pewno? Sprawdź jak powinien leżeć dobry garnitur, a jeśli żaden z tych, które są w Twojej szafie nie spełnia kryteriów, zainwestuj w nowy. Jedna rozmowa o pracę i zwrot inwestycji gwarantowany 🙂

Scyzoryk

8804868882462

www.victorinox.com

Tak niewiele kosztują, a tak dużo potrafią. Można powiedzieć, że są kluczem do wielu drzwi, bardzo przydają się w ciężkich sytuacjach. Bądź jak MacGyver i pokaż, że potrafisz sobie poradzić w każdej sytuacji.

Samochód

 pagani-huayra-interior-18377hdw.eweb4.com

Czym byłby rycerz bez swojego białego rumaka?  Na pewno nie rycerzem 🙂 W dzisiejszych czasach trudno znaleźć prawdziwego rycerza, lecz każdy mężczyzna próbuje zbliżyć się do ideału i zastąpić siodło swoim wymarzonym samochodem. Mężczyzna, który nie posiada środka transportu jakim jest samochód, traci wiele w oczach kobiet. Bo niby w jaki sposób odwiezie swoją kobietę wieczorem do domu? lub zabierze ją na przejażdżkę? No właśnie!

Czegoś Ci brakuje?