Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /blogmeskiegacie/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Perfumy, Twój znak rozpoznawczy - MĘSKIE-SPRAWY.PL

Perfumy, Twój znak rozpoznawczy

Zdjęcie: http://www.starcentralmagazine.comźródło: www.starcentralmagazine.com

Perfumy,

coś, co sprawia, że kobieta po spotkaniu z Tobą, wciąż czuje na sobie Twój zapach. Dobrze dobrane świadczą o klasie mężczyzny i stają się jego atrybutem. Jak ich mądrze używać?

Istotna jest ilość. Nieważne jak dobry zapach wybierzesz, jeśli wylejesz na siebie pół flakonu perfum, wszyscy będą się odsuwać od Ciebie, chcąc zaczerpnąć powietrza. Najlepszy efekt uzyskasz, skrapiając ciało NIEWIELKĄ ilością perfum, które w połączeniu z Twoim własnym zapachem, stworzą niepowtarzalną kompozycję.

Zapach jest czymś osobistym. Powinien być wyczuwalny tylko dla osób stojących najbliżej Ciebie, nie dalej. Intryguj przy bliższym kontakcie, nie bądź zbyt krzykliwy, roztaczając swój zapach z daleka.

Perfum używaj na umyte ciało, nigdy na ubrania. Pamiętaj też, że perfumy to nie antyperspirant i nigdy go nie zastąpią, maskując zapach potu.

Dobieraj kompozycję adekwatnie do sytuacji i pory dnia. Lżejszych perfum używaj na dzień, intensywniejsze zostaw na wieczór.

Nie oszczędzaj. Perfum nie kupujesz co miesiąc, a wybierając tańsze podróbki albo łatwiej ulatniające się wody toaletowe, oszczędzasz tylko pozornie. Nawet jeśli uda Ci się znaleźć przyjemny zapach, będzie znacznie mniej wydajny. Zintensyfikowane perfumy dobrej jakości mogą służyć latami.

www.MeskieGacie.pl