Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /blogmeskiegacie/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
e-Commerce Polska awards 2015 - MĘSKIE-SPRAWY.PL

e-Commerce Polska awards 2015

Wystartował konkurs e-Commerce Polska awards 2015, organizowany przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych przedsiębiorstw prowadzących sprzedaż przez Internet. Serdecznie zachęcamy do oddania Twojego cennego głosu na sklep MeskieGacie.pl.

MeskieGacie.pl startuje w trzech kategoriach. W dwóch kategoriach sklepy ocenia jury: Kategoria Sprzedażowa „Strona Roku” i Kategoria Brandingowa „Design Roku”.

W trzeciej kategorii „Najlepsza obsługa klienta” – klienci oddają głosy i decydują o wygranej! Aby oddać głos kliknij poniżej, wpisz swojego maila i zagłosuj. Później wystarczy potwierdzić link, który otrzymasz w mailu i gotowe! Dziękujemy!


Całość zajmuje dosłownie chwilkę, niewielkim gestem możesz wywołać uśmiech na wielu twarzach. Wszystkim klientom, którzy oddali już swój głos serdecznie dziękujemy, a wszystkich tych, którzy jeszcze tego nie zrobili zapraszamy do wsparcia sklepu MeskieGacie.pl.


glowna