Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /blogmeskiegacie/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
21 czerwca - Dzień Masturbacji - MĘSKIE-SPRAWY.PL

21 czerwca – Dzień Masturbacji

Drogie Panie, dziś mamy dzień, w którym prawdopodobnie Wasi mężczyźni nie zwrócą uwagi na nową kieckę, odświeżoną fryzurę, ani ekstra bieliznę. Na nic zdadzą się Wasze starania o wspólnie spędzony wieczór – kolację, wino i upojną noc.

Dziś polska reprezentacja rozgrywa mecz z Ukrainą i rozstrzygnie się kwestia tego, które miejsce w grupie na Euro 2016 zajmie nasza reprezentacja. Bo to, że naszym „orzełkom” wreszcie udało się wyjść z grupy na Euro jest już pewne. Panowie zasiądą przed telewizorem albo wybędą na miasto w poszukiwaniu najzimniejszego browara i zostawią Cię samej sobie… I bardzo dobrze! Skorzystaj z okazji, że nikt nie będzie Ci przeszkadzał i poświęć trochę czasu tylko sobie. Świętuj Dzień Masturbacji.


ZACZNIJ OD…

To, że Twojego faceta nie ma w domu nie znaczy, że nie możesz wyglądać tego wieczora jak milion dolarów. Przygotuj swoje ciało do upojnej nocy, tak jak gdybyś zrobiła to na spotkanie we dwoje. Użyj najlepszych kosmetyków – może wykorzystasz uwielbiany olejek do ciała, za którego zapachem on nie przepada? Pamiętaj, możesz robić wszystko to, na co masz ochotę 😉 Bielizna, która czekała głęboko schowana w garderobie na wyjątkową okazję, będzie dziś idealnym wyborem! Spójrz w lustro i przyznaj się – sama miałabyś ochotę natychmiast zedrzeć to ubranie, gdybyś była na miejscu Twojego faceta.


jluf5ecoptn1seap1dx5


WYBIERZ MIEJSCE

Teraz zastanów się, gdzie zawsze chciałaś się kochać ze swoim facetem, a wciąż tego nie zrobiliście? Może marzyłaś o seksie w kuchni, na blacie stołu, gdzie codziennie razem jadacie? Albo wciąż nie zrobiliście tego razem pod prysznicem? Oddaj się samej sobie tam, gdzie akurat zapragniesz to zrobić.


PUŚĆ WODZE FANTAZJI

Co z tego, że Portugalia prawdopodobnie nie wyjdzie z grupy na Euro. Tobie Cristiano Ronaldo podoba się bez względu na wszystko. Wykorzystaj go albo jakiegokolwiek przystojniaka do swoich erotycznych fantazji. Możesz też pójść o krok dalej i włączyć dobry, zmysłowy film, który Cię pobudzi. Gotowa do działania? W takim razie baw się dobrze.


sex-after-baby-Kr.-B.